PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej rzęsy do rzęsy naturalnej.

Rzęsy są idealnie odseparowane, nie są posklejane. Nie mają grudek. Założone rzęsy są bardzo lekkie, nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu.

Jak wygląda zabieg?
W przypadku przedłużania 1:1 lub metody objętościowej 3D klientka leży na fotelu podczas całego zabiegu. Następnie oczyszczamy i odtłuszczamy rzęsy specjalnym preparatem. Zabezpieczamy dolną powiekę i rzęsy płatkiem żelowym, aby włoski górnej powieki nie skleiły się z dolnymi i przechodzimy do aplikacji nowych włosków.

Rzęsy dobierane są indywidualnie do naturalnych rzęs klientki. Nie powinny być ani za grube, ani zbyt ciężkie. Ważne jest, aby długości doklejanych włosków były różne – w wewnętrznym kąciku krótsze, dalej średnie i najdłuższe. Dzięki temu uzyskany efekt będzie jeszcze bardziej naturalny. Długość zabiegu wynika z konieczności wykonywania go z wielką starannością, dokładnością i precyzją.

Przy pierwszej aplikacji szczoteczka do czesania rzęs - GRATIS

Przedłużanie rzęs 1:1
Polega na precyzyjnym doklejaniu nowej rzęsy do rzęsy naturalnej. Zabieg gwarantuje efekt wydłużenia oraz pogrubienia rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Aplikację wykonujemy na leżąco na zamkniętym oku i trwa średnio 2h. Czas zabiegu jest zależny przede wszystkim od ilości rzęs naturalnych.

W trakcie aplikacji klientka może się spokojnie relaksować. Na dolnej powiece umieszczone zostają specjalne płatki żelowe, które dodatkowo nawilżają i odżywiają skórę pod oczami. Ich zadaniem jest zabezpieczenie rzęs dolnych przed sklejeniem z górnymi .Chcąc na trwałe cieszyć się efektem przedłużonych i zagęszczonych rzęs sugeruje się raz w miesiącu zabieg uzupełniający, który w zależności od ilości doklejanych rzęs trwa 1-1,5h.

Przedłużanie rzęs 2D do 10D – metoda objętościowa
Ostatnio coraz bardziej popularną metodą stała się aplikacja rzęs objętościowa . Efekt uzyskiwany dzięki niej to zdecydowanie bardziej wyraziste i gęste rzęsy. W tej metodzie używane są cieńsze rzęsy niż w technice 1:1, ale w zamian za to do jednej rzęsy naturalnej klejone są 2 do 6. Metoda objętościowa nie powoduje obciążenia dla naturalnych włosków, gdyż ciężar kilku przyklejonych rzęs nie jest większy niż jednej grubszej.

W przypadku metody objętościowej po kilku tygodniach występuje mniejsze przerzedzenie niż w metodzie 1:1. Zaletami obu tych metod jest to, że nie powodują osłabienia naturalnych włosków, bowiem wypadają w naturalnym procesie wzrostu rzęs.

Metoda Kim Camellia
Najpiękniejsze i najdelikatniejsze rzęsy już u nas. Nawet nie odczujesz, że je masz a efekt będzie zniewalający.

Rzęsy Camellia  wyglądają naturalnie i pociągająco, tak że nie widać, iż są one przedłużone. Cechuje je naturalny skręt, dostępne są w różnych długościach, grubościach oraz kolorach. Można je wmieszać w naturalne rzęsy i uzyskać niesamowity efekt. Nie dają one uczucia ciężkości oraz nie odczuwa się niczego co mogłoby powodować dyskomfort. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne. Budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsy, dlatego są nie do odróżnienia przez niedoświadczonego obserwatora.

Rzęsy z norek – naturalne
Rzęsy z norek są produktem najbardziej naturalnym i luksusowym dostępnym na rynku. Wykonane są w 100% z włosia norek, po ówczesnej obróbce. Pozyskiwane są w bardzo prosty i przyjemny dla zwierząt sposób, poprzez ich wyczesywanie. Następnie są odpowiednio odkażane i segregowane.

Rzęsy z norek mają piękny, głęboki kolor, który nadaje spojrzeniu wyrazistości (rzęsy nie są barwione, to ich naturalny kolor). Norki mają bardzo delikatne włosie, co powoduje, ze po ich aplikacji, uzyskujemy „naturalny” efekt. Rzęsy są aksamitne i bardzo lekkie , dzięki czemu utrzymują się najdłużej ze wszystkich innych rzęs. Do ich zalet zaliczymy, fakt, że nie są obciążeniem dla naturalnych rzęs. Są cieniutkie, dlatego aplikuje się je metodą 2:1, tak , aby zagęścić rzęsy. Są zatem alternatywą dla klientek o bardzo słabych i rzadkich rzęsach, u których nie sprawdzają się rzęsy syntetyczne.
Efekt końcowy jest niesamowity!

Trwałość, uzpełnienie:
Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 60 dni. Następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejonymi rzęsami. Zawsze zakładana jest maksymalną ilość rzęs, co powoduje niesamowity efekt.

Po upływie około 3 tygodni należy wykonać uzupełnienie rzęs. Po tym czasie jednak widoczne jest przerzedzenie, większość klientek zachwyconych efektem gęstych rzęs, chce utrzymać go jak najdłużej i w związku z tym zalecamy termin co 3 tygodnie.

Po założeniu rzęs nie jest konieczne stosowanie maskary. Nasze rzęsy są odporne na wodę, pot, łzy. Można korzystać z uroków morza, basenu, solarium czy sauny bez obawy.

Jak usuwamy przedłużone rzęsy?
Doklejanie rzęs jest procedurą całkowicie bezbolesną, syntetyczne rzęsy są przyklejane do rzęs naturalnych, a nie do powieki. Zabieg nie ma negatywnego wpływu na stan powiek i rzęs naturalnych. Jeśli zachodzi potrzeba sztuczne rzęsy mogą być usunięte, przy wykorzystaniu specjalnego preparatu. Zabieg ten powinien być przeprowadzony w salonie.

Pielęgnacja po zabiegu
 • Przez 24 godziny nie można moczyć rzęs. W związku z tym nie można korzystać z sauny, basenu i unikać w tym dniu gorącej kąpieli.
 • Przez 24 godziny nie należy eksponować rzęs na ciepło (solarium, zabiegi kosmetyczne), może to osłabić wiązania.
 • Jeśli zdecydujesz się na używanie tuszu do rzęs nakładaj go na końcówki i używaj specjalnej mascary na bazie wody tak abyś mogła usunąć ją właśnie za pomocą wody.
 • Powinnaś unikać kosmetyków do demakijażu na bazie mocznika, węglanów, glikoli, protein czy kwasów ( w tym płynów dwufazowych).
 • Nie używaj klasycznych wacików bawełnianych,ponieważ pozostawiają na rzęsach włókna. Korzystaj z patyczków do uszu aby zmyć cień lub kreskę - to się doskonale sprawdza.
 • Nie trzyj oczu.
 • Ręsy dopełniaj co 3 tygodnie.
 
Przeciwwskazania:
 • Opryszczka powiek
 • Zapalenie spojówek
 • Infekcje oka
 • Zespół suchego oka
 • Trichotillomania
 • Stany zapalne skóry