MEDYCYNA ESTETYCZNA

Plasma IQ

Plasma IQ to urządzenie do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Plasma IQ stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.
czytaj więcej

Botox

Botox jest zabiegiem pozwalającym usunąć zmarszczki, które powstały na skutek ”zagniatania” skóry przez mięśnie. Zabieg wykonywany jest przez lekarza i należy do jednej z najczęściej wykonywanych procedur medycznych.
czytaj więcej

Kwas hialuronowy - elastyczność, sprężystość i gładkość!

Kwas hialuronowy jest jednym z najpopularniejszych składników preparatów używanych medycynie estetycznej. Ten niezwykły związek występuje we wszystkich organizmach żywych, co ciekawe, ma on identyczną budowę chemiczną zarówno u bakterii jak i u człowieka. Kwas hialuronowy wiąże wodę w skórze właściwej.
czytaj więcej

Miękki lifting twarzy

Jeśli Twoja twarz wygląda na smutna lub zmęczoną, jeśli Twoi bliscy zbyt często pytają czy jesteś smutna lub niewyspana – czas na miękki lifting twarzy !
czytaj więcej

Osocze bogatopłytkowe - lifting „wampira”

Regeneris to niezastąpiony sposób walki z upływającym czasem - zawarte w osoczu czynniki wzrostu pobudzają procesy regeneracji tkanek, aktywują komórki skóry do produkcji kolagenu oraz wspomagają tworzenie nowych naczyń krwionośnych.
czytaj więcej