ZESPÓŁ


 

Zespół

Instytut Piękna i Estetyki Tanrei to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

 

Kosmetyka twarzy i ciała:
Anna Kowalska – kosmetyczka, masażystka,
Sylwia Dorsz – kosmetolog, wizażystka,
Klaudia Moneta – kosmetolog, wizażystka,
Ewelina Wężyk- Leszczyńska – stylistka paznokci, wizażystka, szkoleniowiec,
Tatiana Zając-fizjoterapeuta.

Fryzjerzy i styliści:
Maria Piekarska – fryzjerka, manager,
Ewelina Dąbkowska – fryzjerka, barber,
Kamila Zając – fryzjerka.


 

 

Dr n.med. Anna Okruszko

specjalista dermatolog, założycielka Kliniki EstMed w Białymstoku, swoją wiedzą, zaangażowaniem i pasją dzieli się od ponad 13 lat ze swoimi pacjentami. Była jednym z pionierów medycyny estetycznej w województwie podlaskim. Dr Okruszko jest autorem wielu wypowiedzi eksperckich w poczytnych
gazetach dla Pań oraz portalach internetowych. Lata doświadczeń pozwalają na dobór zabiegów i urządzeń, które nie tylko obiecują,  ale faktyczne pozwalają uzyskać najlepsze rezultaty. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zarówno w Polsce (dwuletnia Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, 5 lat pracy w Klinice Endokrynologii - specjalizacja z chorób wewnętrznych, doktorat  oraz 5 lat pracy w Klinice Dermatologii - specjalizacja z dermatologii) jak i za granicą (Oslo, Rzym, Londyn, Monte Carlo, Paryż) sprawia, że pacjenci są zadowoleni, wyglądają lepiej i czują się lepiej.


 

  

Agnieszka Szmudzińska

Linergistka, kosmetolog  właściciel gabinetu kosmetycznego Och Beauty w Warszawie. Od ponad 9 lat specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego. Jej doświadczenie, ciągłe szkolenia z branży i profesjonalne podejście zapewnią Państwu usługę na najwyższym poziomie.
     

 

 

Agnieszka Telak

Właściciel Kliniki BEL EQUlLIBRE w Warszawie , kosmetolog specjalizuje się w zabiegach laseroterapii medycznej. Wieloletnie doświadczenie, pasja i stałe pogłębianie wiedzy pozwala jej na fachowe doradztwo i skuteczne zabiegi.  Stale dąży do doskonałości i perfekcji, podążając za nowościami i trendami kosmetycznymi dostępnymi na rynku.