ZABIEGI NA TWARZ

Nieoszlifowany diament nie świeci. Nasi specjaliści wiedzą jak wydobyć z każdego człowieka naturalne piękno poprzez dostęp do szeregu zabiegów z zakresu kosmetyki profesjonalnej.

Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości wykonywanych usług oraz wyboru najskuteczniejszego programu indywidualnej pielęgnacji.
Instytut Tanrei to takie miejsce, gdzie Klient czuje się najważniejszy i jego potrzeby są w centrum uwagi. Dysponujemy najskuteczniejszymi i najbezpieczniejszymi urządzeniami.

Naszym partnerem w zabiegach jest marka KLAPP Cosmetics - lider innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyków profesjonalnych. Różnorodne linie produktów znajdujące się w asortymencie marki są odpowiedzią dla wszystkich potrzeb każdej skóry. Wśród największych osiągnięć KLAPP Cosmetics jest wprowadzenie aktywnych biologicznie substancji takich jak: retinol, ASC III, DMAE- marine, DHEA, BX ARGINELINE; oddziałowujących na trzy warstwy naszej skóry.
Przełomem jest wykorzystanie w kosmetykach pielęgnacyjnych substancji umożliwiającej uwalnianie energii komórkowej, niezbędnej do syntezy białek strukturalnych takich jak kolagen. KLAPP jako jedyna firma kosmetyczna na świecie wprowadziła do pielęgnacji ekstrakt z żywych komórek macierzystych. W ostatnim czasie oferta została rozszerzona o linię kosmetyków bazujących na komórkowych badaniach telomerazy nagrodzonych Nagrodą Nobla, dodatkowo opartą na wysoce skoncentrowanych składnikach pochodzenia roślinnego o dużej aktywności biologicznej.

Pozwól sobie zatem na odpowiednią pielęgnację. Z nami i z marką KLAPP Cosmetics wyglądasz zawsze doskonale - każdego dnia i w każdym wieku!