Wróć do listy

Regeneracja okolic intymnych kobiet


Dyskomfort i poczucie suchości w miejscu intymnym, częste otarcia , powodują dyskomfort psychiczny i fizyczny. Jest to konsekwencja utraty jędrności warg sromowych.


Desirial to pierwsza na świecie gama produktów kwasu hialuronowego pozwalająca na przywrócenie objętości, jędrności i prawidłowego nawodnienia okolic intymnych.

Korekcja naszej urody i dobrego samopoczucia bez ograniczeń!

Kobiety aktywne szczególnie dotkliwie odczuwają zmniejszenie napięcia i objętości warg sromowych większych. Zmienione nie mogą prawidłowo pełnić swojej roli ochronnej. Jazda na rowerze, dłuższe siedzenie oraz intensywny fitness może wiązać się z dyskomfortem i otarciami. Nie musimy rezygnować z wiekiem z naszych ulubionych zajęć.

Szczególnie narażone na nieprzyjemne dolegliwości są kobiety aktywne – zmniejszone wargi sromowe większe niedostatecznie chronią te mniejsze przed urazami mechanicznymi. Jazda na rowerze, jazda konna, a nawet intensywny fitness zaczynają wiązać się z bolesnymi otarciami. Wiele kobiet w takich sytuacjach zaczyna rezygnować z ulubionych zajęć.

Desirial to usieciowany kwas hialuronowy do zadań specjalnych. Wstrzyknięcie preparatu w miejscach intymnych dodaje objętości wargom sromowym i poprawia kondycję skóry: nawilża ją i uelastycznia.