Wróć do listy

Plasma IQ
Najnowsze urządzenie - HIT ostatnich miesięcy!

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma IQ jest:
Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka),
Precyzyjny - mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry,
Dający natychmiastowy efekt - efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
Bezpieczny - nie wymaga znieczulenia, bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane

Plasma IQ to urządzenie do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Plasma IQ stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.Plasma IQ jest generatorem plazmy. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Efekty:
Ze względu na technologię istnieje mozliwość obserwowania efektów w czasie rzeczywistym. Około 70 % efektu jest widoczna natychmiast po zabiegu. Plazma pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie o po zabiegu. Zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek. Efekt terapia jest długotrwały.

Szczególne  działanie w porównaniu z innymi zabiegami:
Plasma IQ stanowi alternatywę dla chirurgicznego zabiegu korekcji powiek (blefaroplastyki) nie wymaga tak długiego okresu rekonwalescencji (ok.5 dni w porównaniu do 14 dni po operacji), jest bezpieczniejsze (nie wymaga znieczulenia ogólnego), ma bardzo dobre wyniki przy korekcji opadających powiek (brak asymetrycznych powiek).

Plasma IQ idealnie sprawdza się w przypadku zabiegów likwidujących zmarszczki palacza, zmarszczki przy uszach, a także włókniaki, znamiona skórne, brodawki.
Plasma IQ usuwa duże zmiany skórne bez pozostawienia blizn.