Wróć do listy

Mezoterapia – skuteczna, bezpieczna poprawa napięcia i jakości skóry.


Mezoterapia jest mało inwazyjną techniką poprawiającą napięcie i blask skóry. Preparaty do mezoterapii zawierają kwas hialuronowy oraz zestaw mikroelementów i witamin – substratów niezbędnych do prawidłowej regeneracji skóry. Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność. Procedurę przeprowadza lekarz. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnego zestawu mikroigieł, po uprzednim znieczuleniu skóry.


Dzięki zdeponowaniu substancji aktywnych bezpośrednio w skórze właściwej omijamy barierę naskórkową i uzyskujemy pewność, że wszystkie substancje aktywne znalazły się tam gdzie zachodzą procesy naprawcze. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu.

Mezoterapia odbudowuje, odżywia i regeneruję skórę twarzy i ciała. Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne.

Rezultaty zabiegu widoczne są po wykonaniu serii kilku zabiegów powtarzanych przez okres od dwóch do czterech miesięcy..

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Przed zabiegiem należy przeprowadzić konsultację z lekarzem, który dobierze rodzaj zabiegu do indywidualnych potrzeb.

PRZECIWWSKAZANIA:
  • alergia na którąkolwiek z substancji zawartych w preparacie
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • aktywna opryszczka
  • czynne infekcje
  • choroby autoimmunologiczne
  • skóra źle tolerująca iniekcje (bardzo płytko unaczyniona lub ze skłonnością do powstawania bliznowców)
  • terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi